Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi şikayetlerinizi can kulağı ile dinler,  kombinizdeki arızaya nokta atışı ile en kısa sürede teşhis koyar ve hızlı bir şekilde çözüm üretir. Kombi Servislerinde 3 yıl garanti vermekteyiz. buda yaptığımız işin kalitesini ve arkasında durduğumuzu gösterir.

Ariston Kombiler’de Olabilecek Genel Sorunlar

  • Kombinin Fazla Doğalgaz Yakması
  • Kombinin Ses Çıkarması
  • Kombi  Peteklerinde Oluşan Isınma Sorunu
  • Su Isıtma Sorunu
  • Alttan Su Akıtma Problemi

 

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

 

Kombinin Fazla Doğalgaz Yakması:

En Önemli Sıkıntı Yüksek Faturalardır. Aslında Doğalgaz Faturalarının Yüksek Gelmesi Tüketiciye Gerekli Bilgi verilmediği İçindir. Ariston Servisi Olarak Bu Bilgileri Sizinle Paylaştığımızda Ve Gerekli İşlemler Kombinize Uygulandığında Çok Daha İyi Sonuçlar Alacağınıza Kesinlikle Garanti Verebiliriz. Bu işlemlerden bazıları kombinize konulan solüsyonudur. Bu madde peteklerin çok çabuk ısınmasını ve çok geç soğuması sağlar. Ariston Kombi Servisi olarak yaptığımız tüm işlemlere 3 yıl garanti veriyoruz.

 

Kombinin Ses Çıkarması:

Ariston Kombinizin Yıllık Bakımlarında Muhakkak Basınç Seviyesi Ve Fan Motoru Kontrol Edilmelidir. Yüksek Basınç ve Kombinin Fan Motorunun Aşırı Titremesi Daha Büyük Sıkıntılar Çıkarabilir.  Ariston Servisi Olarak Kombinizin Tamir Ve Bakımını En Kısa Sürede Gideriyoruz.

 

 

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

Kombi  Peteklerinde Oluşan Isınma Sorunu:

Ariston kombinizin petekleri tam ısınmayabilir yada yarısı ısınabilir. böyle bir durumda su basıncını kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. biz Ariston servisi olarak her tüketiciye gerekli bilgileri veriyoruz. Peteklerdeki hava ısınmayı güçleştirir. kombiye en yakın olan petek en kısık ayarda kombiden uzaklaştıkça peteklerin vana ayarlarının daha fazla açılması gerekir.

 

Su Isıtma Sorunu :

Ariston Kombinizin sıcak su ayar düğmesini çok soğuk havalarda maksimuma yaklaştırın.  Kışın sular çok soğuk olduğu için su ayar düğmesini maksimum konuma getirmeniz Çok daha iyi netice almanızı sağlayacaktır. sıcak su düğmesi minimum konumdaysa kombiniz daha çabuk termostat yapıp su soğuyacaktır. Çok soğuk havalarda suyu çok fazla açmayalım. Ariston Kombi Servisiolarak size en iyi hizmeti vermeye hazırız.

 

Alttan Su Akıtma Problemi:

Ariston Kombinizin su akıtma problemi varsa ilk başta su basınç göstergesine bakınız. su basıncı yükseliyorsa kombiniz su akıtmaya başlayacak ve daha yüksek tamir bedelleri ödemek durumunda kalabilirsiniz. Kombinizin bağlantılarındaki eskime yüzündende su akıtabilir.  Ariston Kombi Servisiolarak size verdiğimiz bilgiler sayesinde kombinizi çok uzun yıllar en iyi performansla kullanabilirsiniz. Ariston Kombi Servisine ulaşmak için 0543 209 40 18 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER Henüz Sayfa Eklenmemiş

Klima Servisinde Gold'u aramadan servis ve bakım yaptırmayın.Kombi Servisinde Bizi Seçmek İçin Nedenleriniz.Abacıpark RSS